2622 K. keringőruha – Ejtett vállú, csipkés korzettes felsőrész és több rétegű tüllszoknya
| Cikkszám | 2622 K. |
| Súly | 3500 |
| Mennyiségi egység | db |
A 2622 K. keringőruha a romantikus elegancia és a modern nőiesség tökéletes ötvözete. A felsőrész ejtett vállú, korzettes kialakítású, amely gyönyörűen hangsúlyozza a vállakat és a dekoltázst. A ruha levehető vállpántokkal készült, így tánc közben is kényelmes és biztonságos viselet marad.
A felsőrészt gazdagon díszített csipke és apró virágszirmok borítják, amelyek finom textúrát és romantikus részletgazdagságot adnak a ruhának. A baszk szabású felsőrész karcsúsítja a derekat, és elegáns átmenetet teremt a szoknyához.
A hát rész nőies fűzővel záródik, amely nemcsak látványos, hanem lehetővé teszi a tökéletes illeszkedést is. A fűző szépen formálja a felsőtestet, miközben stabil tartást biztosít.
A szoknya több rétegű, lágy esésű tüllből készült, amely mozgás közben könnyedén terül és lebegő hatást kelt. A hercegnő fazonú tüllszoknya különösen látványos tánc közben, így ideális választás keringőhöz, szalagavatóra vagy bármilyen elegáns táncos eseményre.
A 2622 K. ruha azok számára készült, akik szeretnének igazán nőies, romantikus és könnyed ruhában táncolni — elegánsan, magabiztosan és ragyogó megjelenéssel.




Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...